top of page

Vidinės ramybės paieška dėmesingumo praktikoje (KLAIPĖDA) su Andriumi Sutkevičiumi

Vidinės ramybės paieška dėmesingumo praktikoje (KLAIPĖDA) su Andriumi Sutkevičiumi
Vidinės ramybės paieška dėmesingumo praktikoje (KLAIPĖDA) su Andriumi Sutkevičiumi

Laikas ir vieta

2023-05-21 14:00 – 15:30

Jogos centras, Šaulių g. 19, 92233 Klaipėda, Lithuania

Apie renginį

Kviečiame Tave į dėmesingumo praktines dirbtuves vidinio šurmulio nuraminimui ir balanso susigrąžinimui. 

Sertifikuotas Mindfulness mokytojas Andrius Sutkevičius kviečia susipažinti su dėmesingumo pagrindais, išbandyti kūno skenavimą, dėmesingus judesius ir kvėpavimo meditaciją.  Savo kasdieniame gyvenime nuolat tvarkome įvairius reikalus, galvojome apie sudėtingas užduotis ir rūpinamės aplinkiniais.  Akimirkai sustokime ir paklauskime: 

* Ar pakankamai kreipiame dėmesį į save? 

* Ar girdime savo kūno ir proto poreikius? 

* Ar suvokiame būtinybę pasirūpinti savimi?  

Kai vidiniai poreikiai nepatenkinami, prarandame ryšį su savastimi - savo tvirtybės šaltiniu. Pasijuntame silpni kovoti su nesibaigiančiomis rūpesčių bangomis. Tuomet reikia papildomų pastangų šiek tiek sustoti ir sulėtinti pasaulio šurmulį, kad galėtume stebėti savo proto nerimastingumą ir įsiklausyti į mūsų kūno siunčiamas žinutes. Ramybės būsenoje smalsiai tyrinėjame savo kūno ir proto reiškinius - taip iš išorinio pasaulio atkeliaujame į vidinį - unikalią savastį.  Kiekvieną kartą dėmesingai atsigręžę į save tarsi atgimstame. Suvokiame savo poreikius ir galime sau leisti jais pasirūpinti mums tinkamiausiu būdu. Dėmesingumo praktikos suteikia gebėjimus sugrįžti į save, atrasti tai, ką praradome, ir susigrąžinti savasties vienybę.

Andrius Sutkevičius mindfulness moko su giliu tikėjimu šių praktikų teikiama nauda - tai patirties pažinimas, savęs priėmimas, suvokimas ir pasirūpinimas savo poreikiais. Jis yra sertifikuotas mindfulness mokytojas ir asociacijos narys. Užsiėmimuose dalinasi įsisąmoninimo psichologijos žiniomis, moko dėmesingų judesių ir veda sąmoningumą ugdančias meditacijas.

Vietų skaičius ribotas, todėl prašome užsiregistruoti.

Renginio trukmė - 1,5h.

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€5) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

Bilietai

  • Dalyvio vieta

    5,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page