top of page

Flirto dirbtuvės su Mantu Kuginiu

Flirto dirbtuvės su Mantu Kuginiu
Flirto dirbtuvės su Mantu Kuginiu

Laikas ir vieta

2023-01-08 18:00 – 20:00

Lukiškių kalėjimas, 107pat., Lukiškių skg. 6, Vilnius

Apie renginį

Kviečiame  į renginį kuriame tyrinėsime flirto temą ir iš ko galėtų susidaryti pasimatymai kuriuose yra trauka ir žaismas. Visa tai vyksta smagia, interaktyvia forma, pasitelkiant improvizacinius žaidimus, praktikas, roliu žaidimus. Mokantis flirtuoti ir bandant dar neįsisavintus įgūdžius taikyti su moterimis, nusimato nemažai demotyvuojančio atstumimo, kaip alternatyva šios praktikos leidžia saugioje vyrų kompanijoje eksperimentuoti ir gauti grįžtąmojo ryšio kuris kartais būna sunkiai prieinamas flirtuojant su moterimis. Pasitreniravus ir turint tvirtesnį pagrindą po kojomis, lengviau šiuos įgūdžius perkelti į realius pasimatymus ar santykius.  

KAM SKIRTA? Į renginius gali ateiti tiek tie kurie neturi antros pusės ir nori ugdyti flirto gūdžius pasimatymams,  tiek tie kurie jau yra santykiuose ir nori suprasti kaip santykiuose turėti daugiau flirto ir žaismo. Praktikos taip pat ugdo savo seksualios pusės priėmimą ir gebėjimą drąsiau šią pusę komunikuoti.

Apie Mantą - man sukurti pokalbį kuriame yra žaismas ir veikia abipusė trauka ypač su nepažįstama moterimi, taip pat kaip ir daugeliui - nemažas iššūkis, tačiau ir be galo norėjosi žinių kaip tai padaryti. Perėmiau pickup pratimus iš Antano, ir pradėjau pats vesti praktikas taip mokydamas - mokiausi. Pradėjęs vesti flirto praktikas supratau, kad šis įgūdis tarsi raumuo, kurį galima auginti, yra tam tikri dėsniai ar tendencijos, kurias įsisavinus daug aiškesnė pasidaro tobulėjimo kryptis. Asmeniškai man taikyti neįsisavintus įgūdžius, tiesiogiai su moterimis ir gauti atstumimą vietoje grįžtąmojo ryšio buvo stipriai demotyvuojantys veiksnys - flirto praktikos, leido jaustis labiau pasitikinčiu savimi, pasitreniravus vyrų kompanijoje, bei gavus grįžtąmojo ryšio, kas veikia, o kas ne.

Kilus klausimams, kreipkis į Mantą - 861477303

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

Bilietai

  • Dalyvio vieta

    10,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page