top of page

Genčių socialinis vakaras (Nemokamas ir atviras visiems)

Genčių socialinis vakaras (Nemokamas ir atviras visiems)
Genčių socialinis vakaras (Nemokamas ir atviras visiems)

KADA IR KUR?

2023-02-04 19:30 – 2023-02-05 00:00

Lukiškių kalėjimo konferencijų salė, Lukiškių skg. 6, Vilnius 01108, Lithuania

APIE FEST'Ą

Kviečiame visus norinčius, tiek vyrus, tiek moteris, atvykti į nemokamą ir atvirą Genčių socialinį vakarą. Svečių lauksime nuo 19:30, Lukiškių kalėjimo konferencijų salėje (praėjus vartus sukti į dešinę) bei 3 aukšte esančiose Genčių erdvėse (informacija kaip ten patekti galite gauti prie Konferencijų salės esančiame INFO punkte).

Visiems atvira vakarinė programa

Konferencijų salė (praėjus pro vartus, sukti į dešinėje, už tvoros esančias duris)

19:30 Pristatymas “Kas yra Gentys?” - pristatymo metu sužinosite daugiau apie tai kas yra Genčių projektas, kaip jis veikia, kokia metodologija naudojama ir ką gali išmokti savo gentį atradę vyrai. Taip pat bus galima išgirsti Genčių projekto istoriją, susipažinti su įkūrėjais bei užduoti rūpimus klausimus.

20:30 Balfolk šokių vakaronė ir mokymai. Balfolkas – bendras Europos folklorinių šokių, atgaivintų ir vėl pradėtų šokti XX a. aštuntąjį dešimtmetį Prancūzijoje, pavadinimas. Palyginti jauno šokio išpopuliarėjimą lėmė talentingų muzikantų gebėjimas modernizuoti liaudies muziką. Atradę naują gerai žinomų melodijų skambesį, žmonės pradėjo šį šokį šokti dėl savęs, o ne dėl pasirodymo scenoje. Taip tradicinis šokių stilius transformavosi į naują, kūrybišką ir lankstų šokį, kuris išlaikė giliai įsišaknijusius šokių žingsnelius ir nepametė bendruomeninės orientacijos. Šiuo metu šis šokių stilius buria šokėjus visoje Europoje.

Šokių seminarą ves Augustas Černiauskas

Mums gyvai pagros Augustas, Adrijus ir Guoda.

Daugiau apie užsiėmimą - https://fb.me/e/8G7w8THlp

22:30-00:00 Social hang out - gros muzika, bus galima toliau šokti, susipažinti ir pabendrauti.

Genčių erdvės 3 aukšte (informacija kaip patekti, galite gauti INFO punkte prie Konferencijų salės)

20:30 Mafija - socialiniai rolių žaidimai vienas iš smagiausių būdų susipažinti, lavinti savo socialinius įgūdžius bei juoko raumenys. Mafijos žaidimą ves gentainis Justas Krasuckis.

20:30 Playback teatras - tai improvizacinis teatras, kuriame aktoriai realiu laiku vaidina žiūrovų istorijas. Galima papasakoti apie ryškią emociją, apie savaitės dieną, tragikomediją, melodramą – aktoriai scenoje išgyvens visą spektrą jausmų ir pasibels į širdį. Playback teatrą pristatys ilgametę patirtį turinti trupė iš Ukrainos "Vachtiory".  Galimos kalbos ukrainiečių, anglų, rusų ir bus vertėjas.

Taip pat norintys praleisti laiką ramiau, turės galimybę laisvai pabendrauti, susipažinti bei atsigerti arbatos ar kavos.

Kilus klausimams, galite kreiptis į Marių - +37067179532

Pasidalink, kad dalyvausi

bottom of page