top of page

Intuityvus valgymas

Su Ingride Augute

Intuityvus valgymas
Intuityvus valgymas

Laikas ir vieta

2023-12-06 13:00 – 13:05

Zoom

Apie renginį

Kviečiame į dar vieną Metam Gruzą kompanijos online susitikimą, kurio tema – Intuityvus valgymas.

Kai buvome vaikai, dauguma mūsų valgėme tik jausdami tikrąjį - biologinį alkį ir sustodavome pajutę malonų sotumą. Valgėme viską, kas mums atrodė skanu ir nuo ko jausdavomės gerai. Tuomet mes sau nesukome galvos kada valgyti, kaip valgyti, kiek valgyti - tiesiog elgėmės taip, kaip diktavo mūsų vidus (intuicija). Buvome tikri intuityvūs valgytojai.

Tačiau laikui bėgant kai kurie iš mūsų (tarp jų ir ankstesnė aš), savo mitybai įvedėme taisykles (prie to, žinoma, stipriai prisidėjo žiniasklaida, mados industrija, kinas, visuomenė ir t.t.), pradėjome destruktyviai kontroliuoti ką valgome, nustatėme porcijų dydžius, suskirstėme maistą į gerą ar blogą. Ir visa tai darėme vardan lieknesnės figūros ir sveikatos. O jei giliau pažiūrėtume - norėdami sureguliuoti nemalonius jausmus.

O priedo kai kurie iš mūsų (tarp jų ir vėlgi ankstesnė aš) pradėjome maistą naudoti ne „pagal paskirtį“. Atradome, jog tai gali būti būdas tvarkytis su emocijomis, pavyzdžiui, liūdesiu, vienišumu, nuoboduliu. Maistas tapo ramintojas, guodėjas, prablaškytojas. Tai vadinama emociniu valgymu.

Susitikimo svečias Ingrida Augutė – Kognityvinės ir elgesio psichoterapijos specialistė ir Intuityvaus valgymo konsultantė.  Pietinio susitikimo metu Ingrida pasidalins informacija apie intuityvaus valgymo metodika ir kaip jos išmokus, galima normalizuoti santykį su savo kūnu. Daugiau apie Ingrida: https://www.taikasumaistu.lt/apie-mane

Kontaktai pasiteiravimui Marijus: +37068046666

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

Bilietai

  • Dalyvio vieta

    10,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page