top of page

MOTOBRAIN - judėk link savo TIKSLŲ su motociklu smegenims!

Espressinaras su Laimonu apie informacijos valdymą.

MOTOBRAIN - judėk link savo TIKSLŲ su motociklu smegenims!
MOTOBRAIN - judėk link savo TIKSLŲ su motociklu smegenims!

KADA IR KUR?

2023-10-23 12:30 – 13:15; GMT+3

Platforma ZOOM

APIE FEST'Ą

Gebėjimas informaciją panaudoti savo tikslams šiandien taip pat svarbu, kaip išmankštintas, raumeningas kūnas. Pasirodo, žodis informacija irgi yra apie formą.  IN-FORM(ation). Kai įsileidi informaciją į save, ar savo organizaciją, - ji formuoja Tave. Pasaylyje ima ryškėti nauja sritis: sąmoningas informacijos valdymas, kurią daug kas vadina "Second Brain" - tikslų siekimui reikalingų žinių ir informacijos valdymas iškeliamas į centrinę išorinę sistemą skaitmeninės užrašinės pagrindu. Pavadinimas MotoBrain yra apie "moto" judesį ir "brain", - smegenis - greitesnis judėjimas link tikslų pasikinkius smegenų motociklą!

Espresinare sužinosite kas tai per sistema, kaip ji veikia, kokią svarbią vietą ji užima TIKSLŲ siekimo kontekste ir išmoksite vieną naudingą informacijos valdymo metodą: INBOX principą,  ir visa tai, - begurkšnojant espresso! Kas norės, galės pasilikti ir ilgiau, - interaktyviai daliai bei Q&A sesijai.

Tai antras iš trijų 3 planuojamų espresinarų serijos:

 1. BURLAIVIS vs. PLIAUSKA - TIKSLAI ir geriausios praktikos
 2. MOTOBRAIN - judėk link savo TIKSLŲ su motociklu smegenims!
 3. DRAMBLYS reloaded: derybos  su savimi siekiant TIKSLŲ.

Kam skirta:

 • Pasiryžusiems tikslingiau filtruoti į save įsileidžiamą informaciją.
 • Norintiems susikurti naujos kartos užrašinę, gebančią pakeisti popierinį planyuoklį.
 • Norintiems sužinoti daugiau apie planuojamą TIKSLŲ siekimo kursą.
 • Mėgstantiems espresso🙂

 Formatas: 

Espresinaras rengiamas pietų pertraukos metu, online, todėl galima ir priimtina dalyvauti sriubčiojant kavą,  kramtant maistą, ar kepant kiaušinienę. Pirmoje dalyje - glaustas, koncentruotas pranešimas apie tai kas yra smegenų motociklas ir  - NAUJIENA! - apie planuojamą 8 dalių kursą - ca. 20 minučių. Tai yra minimalaus dalyvavimo espressinare pagrindas. Kas gali sau leisti ir nori likti online ilgiau, galės dalyvauti interaraktyvioje dalyje, bei Q&A sesijoje, kurios truks dar 20-30 minučių, bet nebus įrašomos.

Apie mane:

Viskas, ką pasakoju apie tikslus, yra mano gyvenimo dalis: išmokta, išjausta, išmėginta ir patirta. Esu linkęs į blaškymąsi ir mėgstu būti geras kitiems, todėl man metodiškas tikslų siekimas - būdas  sufokusuoti savo energiją, būdas siekti savo svajonių. Kombinuodamas IT(nes esu IT konsultantas), verslo praktikas(nes daug dirbu su įvairaus dydžio įmonėmis) ir populiariosios psichologijos metodikas(nes domuosi tuo), siūlau originalų miksą, kurį perteiksiu suprantamai ir su humoro doze!

Man 52eji, esu vedęs ir turiu 2 sūnus, mėgstu M raidę, -  Muziką, Motociklus, Moteris, Meną, MotoBrain ir savaitgaliais MIEGOTI iki 12.

 Atsiliepimai iš kitų Laimono renginių apie TIKSLUS: 

"Maloniai nustebino. Sisteminis, konkretus požiūris. AČIŪ."

"Ačiū. vienas iš gerai įtraukiančių renginių."

"Užkabino realūs pavyzdžiai ir vidiniai monologai su motyvacija."

Po registracijos gausi laišką su nuoroda į ZOOM. 

Kilus klausimams, kreipkis į Marių Ambrazaitį - +37067179532 

Iki pasimatymo!

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€5) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

 • Dalyvio vieta

  5,00 €
  Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Pasidalink, kad dalyvausi

bottom of page