top of page

Kas yra vyrų vidinis darbas? (Vilnius)

Atviros dirbtuvės vyrams, kurie nori iš arčiau susipažinti su Gentimis.

Kas yra vyrų vidinis darbas? (Vilnius)
Kas yra vyrų vidinis darbas? (Vilnius)

KADA IR KUR?

2022-09-20 18:30 – 21:30

Lukiškės 2.0, Konferencijų salė. , Lukiškių skg. 6, Vilnius 01108, Lithuania

APIE FEST'Ą

Atviros dirbtuvės vyrams, kurie nori iš arčiau susipažinti su Gentimis.

Mes turime unikaliai vyriškų patirčių, apie kurias, deja, kalbame nepakankamai. Ką man reiškia būti vyru, kokiu aš noriu būti, kokiu neleidžiu sau būti, kaip aš patiriu santykius, šeimos kūrimą, vaiko auginimą, agresiją, vyrišką kūną ir seksualumą? Mes turime daug ko pasimokyti vieni iš kitų, tačiau nuo mažens esame užsidarę nuo kitų vyrų.

Kai kasdienybėje neturime su kuo išsikalbėti apie sudėtingas patirtis, gyvenimo klausimus ir nerimą  - darosi sunku suprasti save ir rasti sprendimus. Patiriame daugiau streso. Be to, darosi vieniša. Nepažindami kitų vyrų vidinio pasaulio, mes sunkiau pažįstame savąjį.

Esminis dalykas - atsiverti ir tapti pažeidžiamu su kitais vyrais. Tokiu būdu atsiranda bendrumas, pasitikėjimas ir pradedame jaustis tvirtesni. To šiose atvirose dirbtuvėse ir pasimokysime.

Vidinis darbas tai Gentyse naudojama praktika, ji suteikia galimybę dalyviams pristatyti sau rūpimą temą ir „padirbti“ su ja padedant grupei. Temos gali būti pačios įvairiausios: vidinis konfliktas, santykiai, karjeros ar sveikatos iššūkiai ir t.t.

Kviečiame visus vyrus į nemokamas vidinio darbo dirbtuves, kuriose susipažinsite su šiuo metodu, gausite grįžtamąjį ryšį, kuris leis pamatyti save iš skirtingų kampų, geriau suprasite savo iššūkius ir atsakus į juos, pajusite vyriško bendruomeniškumo prasmę.

Dalyvavimas nemokamas. Vietų skaičius ribotas, tad nedelskite registruotis.

Laikas: Rugsėjo 20

Vieta: Lukiškės 2.0 (Lukiškių skg. 6), Konferencijų salė (teirautis pas apsaugą)

Kontaktinis numeris: +37067179532 (Marius)

Pasidalink, kad dalyvausi

bottom of page