top of page

Moterų Genčių diena

Susitikime Moterų Genčių dienoje!

Moterų Genčių diena
Moterų Genčių diena

KADA IR KUR?

2024-06-08 09:15 – 15:20

Vilnius, Z. Sierakausko g. 15, Vilnius, Vilniaus m. sav., Lietuva

APIE FEST'Ą

Susitikime išgirsti ir patirti! 

Renginys skirtas Moterų Genčių bedruomenei ir draugėms, tad nesidrovėk pasikviesti ne tik savo gentį bet ir artimą draugę ar mamą/dukrą. Renginys atviras visoms. 

9:30 - dienos programą pradės Sonata su dirbtuvėmis "Savojo autentiškumo patyrimas" - 2val.

Apie dirbtuves ir Sonatą:

Būti autentiška - tai gebėti patirti ir liudyti savo spontaniškumą, atpažinti ir įsisąmoninti savo vidinius impulsus, vertybes, troškimus, savybes, prisiimti atsakomybę, daryti pasirinkimus, t.y. patirti daugiau džiaugsmo ir laisvės. Deja, bet dažnai savo spontaniškumą paslepiame po "taip negalima", "reikia", "privalau", aš negaliu", "turiu būti gera" ir kitų įsitikinimų sluoksniais.

Kviečiu į praktinį patyrimą, kuriame tyrinėsime save, savo poreikius, spontaniškumą, tikrumą, galėsime geriau pažinti autentišką save, pasirinkti naujus veikimo būdus ir atrasti savo vidinius resursus.

Praktinį užsiėmimą ves:

Sonata Aaltonen  - koučingo specialistė (ICF, PCC ir ICTA), mentorė, NLP meistrė, mokymų trenerė, Geštalto psichoterapijos praktikė, stovyklų vedlė, mindfulness instruktorė, "Moterų Gentys" fasilitatorė. Savipalaikymo erdvės "Harmony mode" ir FB "Auginu save" grupės puoselėtoja.

www.harmonymode.com https://www.facebook.com/groups/1124582351083467

11:30 -  einame pietauti ir skiriame laiko šiltiems pokalbiams

13:00 - dieną tęsia Sandra ir dirbtuvės "Kokias emocijas “užvalgome maistu”? - 2val.

Apie dirbtuves ir Sandrą:

Dirbtuvių metu turėsi galimybę sąmoningai patirti kaip veikia impulsas emocijas malšinti maistu, geriau pažinti savo mintis ir emocijas susijusias su maistu ir jo pasirinkimais, bei įgysi naujų būdų, kaip be maisto, būti su patiriamomis emocijomis.

Sandra Jautulytė - mitybos terapeutė, Valgau be žalos projekto įkūrėja.   

https://bezalos.lt/

15:00 - Uždarymo ratas ir atsisveikinimas. 

Pasidalink, kad dalyvausi

bottom of page