top of page

Naujas Įprotis su Dominyku Mierkiu

Naujas Įprotis su Dominyku Mierkiu
Naujas Įprotis su Dominyku Mierkiu

KADA IR KUR?

2022-09-28 18:30 – 21:30

Lukiškių kalėjimas, 107pat., Lukiškių skg. 6, Vilnius

APIE FEST'Ą

Apie užsiėmimą:   Įpročiais paremtas elgesys sudaro 40-70% mūsų laiko, tad įvaldžius įpročių kūrimo procesą galime "automatizuoti" didelę dalį savo dienos, tapsi sveikesni ir produktyvesni.   

3 valandų užsiėmime aiškinsimės įpročio anatomiją ir kodėl 90% naujametinių pažadų neišsipildo. Išsikelsim asmeninį įprotį, kurį diegsim į savo nervų sistemą iki lapkričio 9 dienos. Per šešias savaites praktiškai formuojant įprotį suprasime kaip veikia įpročių mechanizmai, kad sekančius įpročius jau formuotumėte patys.  

Pagrindinis užsiėmimas vyks Lukiškėse, rugsėjo 28 dieną, 18.30.  

Apie mane: Esu Dominykas, IT bakalauras ir 4 kurso VU psichologijos studentas, buvęs Jaunimo Linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Paskutinius metus ypač daug domiuosi produktyvumu, disciplina ir įpročiais. Noriu pasidalinti ką žinau su Genčių bendruomene.

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

  • Dalyvio vieta

    10,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Pasidalink, kad dalyvausi

bottom of page