top of page

Nemokamos dirbtuvės Kaune - Kas yra vyrų vidinis darbas?

Atviros dirbtuvės vyrams, kurie nori iš arčiau susipažinti su Gentimis.

Nemokamos dirbtuvės Kaune - Kas yra vyrų vidinis darbas?
Nemokamos dirbtuvės Kaune - Kas yra vyrų vidinis darbas?

Laikas ir vieta

2023-01-26 18:30 – 21:30

Dailės verslo centras, 208 kabinetas, Jurbarko g. 2A, 47183 Kaunas, Lithuania

Apie renginį

Atviros dirbtuvės vyrams, kurie nori iš arčiau susipažinti su Gentimis.

Mes turime unikaliai vyriškų patirčių, apie kurias, deja, kalbame nepakankamai. Ką man reiškia būti vyru, kokiu aš noriu būti, kokiu neleidžiu sau būti, kaip aš patiriu santykius, šeimos kūrimą, vaiko auginimą, agresiją, vyrišką kūną ir seksualumą? Mes turime daug ko pasimokyti vieni iš kitų, tačiau nuo mažens esame užsidarę nuo kitų vyrų.

Kai kasdienybėje neturime su kuo išsikalbėti apie sudėtingas patirtis, gyvenimo klausimus ir nerimą  - darosi sunku suprasti save ir rasti sprendimus. Patiriame daugiau streso. Be to, darosi vieniša. Nepažindami kitų vyrų vidinio pasaulio, mes sunkiau pažįstame savąjį.

Esminis dalykas - atsiverti ir tapti pažeidžiamu su kitais vyrais. Tokiu būdu atsiranda bendrumas, pasitikėjimas ir pradedame jaustis tvirtesni. To šiose atvirose dirbtuvėse ir pasimokysime.

Vidinis darbas tai Gentyse naudojama praktika, ji suteikia galimybę dalyviams pristatyti sau rūpimą temą ir „padirbti“ su ja padedant grupei. Temos gali būti pačios įvairiausios: vidinis konfliktas, santykiai, karjeros ar sveikatos iššūkiai ir t.t.

Kviečiame visus vyrus į nemokamas vidinio darbo dirbtuves, kuriose susipažinsite su šiuo metodu, gausite grįžtamąjį ryšį, kuris leis pamatyti save iš skirtingų kampų, geriau suprasite savo iššūkius ir atsakus į juos, pajusite vyriško bendruomeniškumo prasmę.

Dalyvavimas nemokamas. Vietų skaičius ribotas, tad nedelskite registruotis.

Laikas: Sausio 26d. 18:30-21:30

Vieta: Dailės verslo centras, 208 kabinetas, Jurbarko g. 2A, Kaunas. Reikia eiti pro aikštelės gale esantį įėjimą ir pakilti į antrą aukštą.

Kontaktinis numeris: +37068354561 (Vilius)

Bendrinti šį renginį

bottom of page