top of page

Pora ryšyje: kaip kurti atvirus ir saugius santykius?

Pora ryšyje: kaip kurti atvirus ir saugius santykius?
Pora ryšyje: kaip kurti atvirus ir saugius santykius?

KADA IR KUR?

2023-08-17 17:30 – 20:30

Lukiškių kalėjimas, 107pat., Lukiškių skg. 6, Vilnius

APIE FEST'Ą

Kiekviena pora, išgyvenusi įsimylėjimo stadiją, galiausiai susiduria su kasdienybe, rutina ir neišvengiamai - konfliktais. Deja, niekas mūsų neparuošia konfliktams ir jų sprendimui.

Į porą atkeliaujame turėdami daug įsitikinimų, elgesio modelių ir „savaime suprantama“ situacijų. Jos, užuot padėjusios geriau pažinti vienam kitą ir suartėti, sukuria atotrūkį, įtampą ir nepasitenkinimą partneriu.

Vis sakome, kad „reikia kalbėtis“, tačiau ką daryti, kai kalbėtis nepavyksta? Ką daryti, kai klausydami partnerio sudirgstame, suirztame ir nebegalime priimti. Imame pykti ir galiausiai pasakome dalykus, kurių vėliau gailimės (arba nesigailime, tačiau vis tiek nesijaučiame išgirsti)?  

Kviečiame susipažinti ir praktikškai išmėginti įrankius, kuriuos siūlo Nesmurtinės komunikacijos (angl. Nonviolent Communication, trumpiau - NVC) metodika. Tai būdas, padedantis:

 • geriau suprasti save ir savo poreikius;
 • kurti konstruktyvius santykius, paremtus saugumu, atvirumu ir pasitikėjimu;
 • atpažinti jausmus ir poreikius, jų įtaką kasdieniam gyvenimui;
 • išmokti empatiškai klausytis bei išreikšti save.

Mokymų programa grįsta praktinėmis užduotimis, jų refleksija. Programoje išmėginsite ir taikysite empatiško klausymosi įrankius, mokysitės sklandžiau išreikšti save, šiuos įrankius pritaikyti pokalbyje bei atpažinti bei išreikšti meilės poreikį.

Mes neišmokysime jūsų nuolatos jausti pukuotus jausmus poroje. Mes pasidalinsime įrankiais, kurie padės išreikšti tai, kas gyva jumyse. O tai padės sustiprinti ryšį.

Mokymus veda Tomas Byčkovas ir Enrika Benevičienė. 

Enrika - Nesmurtinės komunikacijos praktikė, lektorė, fasilitatorė, mediatorė, konsultantė, VšĮ Mokymosi namai | Patirčių slėnis bendrakūrėja.

Tomas - pirmosios genties narys. Fasilitavo penkias gentis, o dabar veda fasilitatorių mokymus. Ilgametis Jaunimo linijos savanoris. Baigė mediacijos kursus. Šiuo metu jis yra kelių organizacijų valdybos narys. Užsiima daugiau nei 10 m. Vipasanos meditacija.  Susitikime ir drauge raskime receptą Jūsų saugiam ir atviram santykiui poroje!

Vietų skaičius ribotas - 7 poros.

Bilieto kaina porai - 40€*

Renginio trukmė - 3-3,5h.

Užsiėmimas vyks Lukiškių Kalėjime, 107 patalpa, 3 korpusas, 3 aukšas (Lukiškių kalėjimo žemėlapis).

Kilus klausimams, kreipkis į Marių:  +37067179532

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Bilieto kaina porai (€40) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės Saviems ir Herojams automatiškai taikoma 30-50% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 30-50% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

 • Bilietas DVIEMS

  40,00 €
  +1,00 € paslaugos mokestis
  Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Pasidalink, kad dalyvausi

bottom of page