top of page

Strategijos produktyviai dienai 1/4 - įpročiai

Strategijos produktyviai dienai 1/4 - įpročiai
Strategijos produktyviai dienai 1/4 - įpročiai

Laikas ir vieta

2022-08-10 18:30 – 21:00

Lukiškių kalėjimas, 107pat., Lukiškių skg. 6, Vilnius

Apie renginį

Apie 1 susitikimą:   Įpročiai - produktyvumo duona ir sviestas. Jais paremtas elgesys sudaro 40-70% mūsų laiko, tad įvaldžius įpročių kūrimo procesą galime "automatizuoti" didelę dalį savo dienos.  Seminare aiškinsimės įpročio anatomiją ir kodėl 90% naujametinių pažadų neišsipildo. Išsikelsim asmeninį įprotį, kurį įdiegsim į savo nervų sistemą iki ketvirtojo susitikimo. 

Apie seminarų seriją:  Keturių seminarų serija, kurioje mokysimės būti produktyvūs paros lygmeniu.  Kalbėsim apie įpročius, cirkadinius kūno ritmus, dopaminą. Pagrindinė mokymų serijos prielaida, kad produktyvūs žmonės labiau remiasi stabiliomis strategijomis ir įpročiais, o ne svyruojančia motyvacija ar akla disciplina.

Kam skirti užsiėmimai:  užsiėmimai tobulai sutverti prie darbo valandų nepririštiems: freelanceriams, nuotoliu dirbantiems, entrepreneuriams, studentams, bedarbiams. Tačiau įžvalgų pasisems ir dirbantieji 9-5. 

Apie mane:  Esu Dominykas, IT bakalauras, 4 kurso VU psichologijos studentas, Jaunimo Linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Paskutinius metus ypač daug domiuosi produktyvumu. Pagalvojau, kad efektyviausias būdas išmokti dar daugiau - pasidalinti ką žinau su kitais.

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

Bilietai

  • Dalyvio vieta

    10,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page