top of page

Strategijos produktyviai dienai 3/4 - Dopaminas

Strategijos produktyviai dienai 3/4 - Dopaminas
Strategijos produktyviai dienai 3/4 - Dopaminas

Laikas ir vieta

2022-08-24 18:30 – 21:00

Lukiškių kalėjimas, 107pat., Lukiškių skg. 6, Vilnius

Apie renginį

Apie 3 susitikimą: Dopaminas - smegenyse plūduriuojanti motyvacijos, draivo ir energijos molekulė. Aiškinsimės kodėl po keletos valandų feisbukų ir youtubų jaučiamės kaip sulamdyti. Nagrinėsim dopamino pokyčių dinamiką paros eigoje ir kaip skirtingos veiklos veikia dopamino išsiskyrimą. Pateiksiu keletą patarimų kaip kilstelėti bazinį dopamino lygį motyvacijai.

Apie seminarų seriją:  Keturių seminarų serija, kurioje mokysimės būti produktyvūs paros lygmeniu.  Kalbėsim apie įpročius, cirkadinius kūno ritmus, dopaminą. Pagrindinė mokymų serijos prielaida, kad produktyvūs žmonės labiau remiasi stabiliomis strategijomis ir įpročiais, o ne svyruojančia motyvacija ar akla disciplina.

Kam skirti užsiėmimai:  užsiėmimai tobulai sutverti prie darbo valandų nepririštiems: freelanceriams, nuotoliu dirbantiems, entrepreneuriams, studentams, bedarbiams. Tačiau įžvalgų pasisems ir dirbantieji 9-5. 

Apie mane:  Esu Dominykas, IT bakalauras, 4 kurso VU psichologijos studentas, Jaunimo Linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Paskutinius metus ypač daug domiuosi produktyvumu. Pagalvojau, kad efektyviausias būdas išmokti dar daugiau - pasidalinti ką žinau su kitais.

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

Bilietai

  • Dalyvio vieta

    10,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page