top of page

Strategijos produktyviai dienai 4/4 - Įpročiai 2.0 ir bendras produktyvios dienos vaizdas

Strategijos produktyviai dienai 4/4 - Įpročiai 2.0 ir bendras produktyvios dienos vaizdas
Strategijos produktyviai dienai 4/4 - Įpročiai 2.0 ir bendras produktyvios dienos vaizdas

KADA IR KUR?

2022-08-31 18:30 – 21:00

Lukiškių kalėjimas, 107pat., Lukiškių skg. 6, Vilnius

APIE FEST'Ą

Apie 4 susitikimą:  Dar kartą trumpai grįšime prie įpročių. Aptarsime kaip sekėsi vykdyti užsibrėžtus įpročius. Aptarsim bendrą produktyvios dienos vaizdą, dalinsimės patirtimi.

Apie seminarų seriją:  Keturių seminarų serija, kurioje mokysimės būti produktyvūs paros lygmeniu.  Kalbėsim apie įpročius, cirkadinius kūno ritmus, dopaminą. Pagrindinė mokymų serijos prielaida, kad produktyvūs žmonės labiau remiasi stabiliomis strategijomis ir įpročiais, o ne svyruojančia motyvacija ar akla disciplina.

Kam skirti užsiėmimai:  užsiėmimai tobulai sutverti prie darbo valandų nepririštiems: freelanceriams, nuotoliu dirbantiems, entrepreneuriams, studentams, bedarbiams. Tačiau įžvalgų pasisems ir dirbantieji 9-5. 

Apie mane:  Esu Dominykas, IT bakalauras, 4 kurso VU psichologijos studentas, Jaunimo Linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Paskutinius metus ypač daug domiuosi produktyvumu. Pagalvojau, kad efektyviausias būdas išmokti dar daugiau - pasidalinti ką žinau su kitais.

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

  • Dalyvio vieta

    10,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Pasidalink, kad dalyvausi

bottom of page