top of page

TYLOS KLUBAS Kaune

TYLOS KLUBAS Kaune
TYLOS KLUBAS Kaune

2024-05-20 19:00 – 21:00

Sambūris, Vilniaus gatvė 34, 44260 Kaunas, Lietuva

Kviečiame Kauno gentainius iš skirtingų genčių į Tylos klubą.

"Tylos klubai" Anglijoje prasidėjo XIX a. pabaigoje ir tapo populiarūs iki XX a. pradžioje. Tai buvo vietos, kuriose žmonės galėjo susirinkti, kad susimąstyti, atsipalaiduoti ir netgi medituoti, visiškai atsiskyrę nuo garsaus miesto šurmulio.

Paprastai tokiose vietose žmonės susitikdavo tylomis. Tylos klubų konceptas buvo grindžiamas tam tikromis taisyklėmis, kurios reikalavo minimalaus garso lygio ir skatinimo išlaikyti ramybę bei tylą. Tai buvo vieta, kurioje žmonės galėjo pailsėti, atsigauti nuo kasdienio streso ir tiesiog būti su savimi ar kitais, be jokio triukšmo.

Galimybė pabūti su savimi ar su kitais, bet tuo pačiu nebendraujant verbaliai. Neveltui sakoma: žodis - sidabras , tylėjimas - auksas. Kada Tu paskutinį kartą buvai tyloje?

Tylos klubuose dažnai buvo ir įvairių veiklų, skirtų atpalaiduoti ir leisti žmonėms išgyventi savo vidinius jausmus arba tiesiog atsipalaiduoti. Tai galėjo būti meditacija, skaitymas  ar kitos atsipalaidavimo formos, tačiau tai vykdavo tylomis. Šie klubai pasižymėjo ypatingu požiūriu į atsipalaidavimą ir buvo vietomis, kuriose žmonės galėjo atsiriboti nuo išorinio triukšmo ir praleisti laiką ramybėje ir tyloje. Tai buvo ypatingas socialinės interakcijos ir asmeninio atpalaidavimo derinys.

Laikas - Gegužės 20 d., 19:00-21:00

Adresas - Baras Sambūris, Vilniaus gatvė 34

Kilus klausimams, kreipkis į Alvydą +37067082327

Pasidalink, kad dalyvausi

bottom of page