top of page

Verslumo susitikimai su Juzef Fedorenkovu

Verslumo susitikimai su Juzef Fedorenkovu
Verslumo susitikimai su Juzef Fedorenkovu

Laikas ir vieta

2023-08-06 18:00 – 20:00

Lukiškių kalėjimas, 107pat., Lukiškių skg. 6, Vilnius

Apie renginį

Verslumo susitikimai yra puiki galimybė verslininkams susitikti, bendrauti ir dalintis idėjomis bei patirtimi. Šie susitikimai yra skirti padėti vieni kitiems siekti bendrų tikslų ir plėtoti savo verslo veiklą. Susitikimo metu verslininkai pasidalins savo projektų, inovacijų ir strategijų idėjomis, bei padės vieni kitiems rasti sprendimus ir iššūkius.

Susitikime dalyvaujantys verslininkai dalinsis savo sėkmės istorijomis, iššūkiais, su kuriais jie susiduria, ir generuos idėjas. Tai puiki proga gauti grįžtamąjį ryšį iš kitų patyrusių verslininkų, kurie gali pateikti naudingų patarimų ir pastebėjimų.

Verslo susitikimai taip pat yra puiki proga užmegzti naujus verslo ryšius. Čia verslininkai gali rasti bendradarbiavimo partnerius, potencialius investuotojus ar klientus. Bendradarbiavimas su kitais verslininkais gali padidinti verslo galimybes ir sukurti ilgalaikį sėkmingą verslo santykį.

Susitikimo metu kalbėsime apie:

- Verslo iššūkius: aptarsime aktualius verslo iššūkius, su kuriais susiduriame, ir ieškosime efektyvių sprendimų jiems įveikti. Diskutuosime apie rinkos pokyčius, konkurenciją ar technologijų naujoves, kurios gali turėti įtakos mūsų verslui.

- Inovacijas ir strategijas: dalinsimės idėjomis dėl naujų inovacijų, produktų ar paslaugų, kurios gali padidinti verslo veiksmingumą ir konkurencingumą. Aptarsime strateginius veiksmus ir planus siekiant išlaikyti ar didinti rinkos dalį bei įgyvendinti ilgalaikę sėkmę.

- Rizikos valdymą: apžvelgsime verslo rizikos veiksnius ir ieškosime būdų juos valdyti. Nagrinėsime finansinės rizikos, operacinių iššūkių ar verslo aplinkos nestabilumo aspektus ir aptarsime geriausias praktikas rizikos mažinimui ir verslo tvarumui.

- Rinkodaros ir pardavimų strategijas: aptarsime veiksmingas rinkodaros ir pardavimų strategijas, kurios padėtų verslui pasiekti naujus klientus, išlaikyti esamus ir didinti pardavimus. Dalinsimės geriausia praktika, efektyviais reklamos būdais ir naujovėmis rinkodaros srityje.

Susitikimus organizuoja: gentainis, verslininkas, marketingo specialistas Juzef Fedorenkovas. 

Susitikimuose laukiami tiek patyrę, tiek pradedantis verslininkai.

Susitikimai vyks gyvai Lukiškių kalėjime ir Online*

107 patalpa, 3 korpusas, 3 aukšas (Lukiškių kalėjimo žemėlapis).

Sekmadienį, 18:00.

Kilus klausimams, kreipkis į Juzefą: +37067914661

* Po registracijos gausi laišką su pakvietimu į ZOOM

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

Bilietai

  • Dalyvio vieta

    10,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page