top of page
tribes atmintine.png

MOTERŲ GENČIŲ FEST '24 DALYVĖS ATMINTINĖ

Women Tribes Fest 2024

Kada? Liepos 5-7 d. 

Kur? Trakų raj., Pusiasalio poilsiavietėje ant Skaisčio ežero kranto.

Dalinamės informacija, kuo reikės pasirūpinti ir kas bus svarbu, kad festivalis kiekvienam praeitų kuo smagiau ir produktyviau. 

Festivalio Facebook grupė. Sek Moterų Genčių Fest'o pranešimus ir susipažink su kitomis dalyvėmis renginio Facebook grupėje. 

Atvykimas. 

Važiuojant į renginį nuo Kauno pusės labai rekomenduojame vykti pro Grigiškes ir Lentvarį: https://goo.gl/maps/bo9nwgQt3E7TFUf68

Važiuojant nuo/pro Vilnių rekomenduojam vykti pro Lentvarį: https://goo.gl/maps/ASGnxx2Di7bbzsV47

 

Dalyves kviečiame kooperuotis ir į festivalį vykti kartu. Tai padaryti padės lentelė, kurioje bus galima palikti kontaktus jeigu gali pavežti kitus: galiu pavežti.

Automobilių parkavimas. Automobilius arba kemperius bus galima parkuoti stovėjimo aikštelėje prieš įvažiavimą į Pusiasalio teritoriją. Parkavimo zonas galima pamatyti paspaudus čia.

 

Sėdimos vietos. Moterų Genčių Fest'as yra sėdimas renginys. Dalyvius savo patogumui kviečiame pasirūpinti pledais, hamakais arba sulankstomomis kėdėmis. 

Ką rekomenduojame pasiimti kartu su savimi:

Palapinę ir miegmaišį

Lietpaltį

Sulankstomą kėdutę

Kai kuriems užsiėmimams reikės turėti jogos kilimėlį

Užkandžius

Maišą šiukšlėms

Patogias užrašines ir rašymo priemones

Indus maistui

Grynųjų pinigų

Priemonių nuo uodų

 

Maistas. Festivalyje bus galimybė gamintis ir nusipirkti įvairaus maisto, įskaitant vegetarišką ir veganišką.

Geriamas vanduo. Festivalio teritorijoje veiks geriamo vandens taškas. Vandeniu pasirūpinti rekomenduojame ir pačius dalyvius. 

 

Alkoholis. Moterų Genčių Fest'as yra saviugdos renginys, kurio tikslas nėra aktyvus svaigalų vartojimas. Nieko baisaus jei vakarinėje dalyje išlenksi vieną bokalą alaus, tačiau visų užsiėmimų metu alkoholis ir kiti svaigalai netoleruojami.

 

Nepilnamečiai. Nepilnamečiams su šeimos nariu arba lydinčiu asmeniu dalyvavimas festivalyje yra nemokamas. Už vaiko priežiūra atsakinga jo mama arba lydintis asmuo.

 

Filmavimas ir fotografavimas. Festivalio dalyvės gali filmuoti ir fotografuoti renginį asmeniniais tikslais. Renginio bendros dalys ir renginio dalyvės bus filmuojamos ir ši filmuota medžiaga naudojama Moterų Genčių veiklos viešinimui. Pirkdama bilietą Tu pažymi, kad su šiomis renginio sąlygomis susipažinai ir sutinki.

Tikimės, kad naujos pažintys, veiklos ir patirtys prisidės prie teigiamų gyvenimo pokyčių. 

 

Iki greito, 

Genčių festivalio komanda 

bottom of page