top of page

Bendruomeniškas, jaukus ir moteriškumą žadinantis – debiutinis WOMEN TRIBES FEST – liepos 5–7 vaizdinguose Trakuose. Sveiką gyvenimo būdą propaguojantis festivalis kviečia ne tik geriau pažinti save, bet ir pasisemti įkvėpimo, dalintis patirtimi ir augti kartu.

 

Turtinga festivalio programa vilioja naudingomis diskusijomis ir paskaitomis, kviečia išbandyti įvairias kūno praktikas, atsiskleisti menų dirbtuvėse, dainuoti ir... kurti ryšį. 

 

Pirmasis Women Tribes Fest vyks vaizdingame Trakų Pusiasalyje - natūralios gamtos ir grožio stovyklavietėje be didesnių patogumų. Festivalio dalyvės įsikuria savo atsivežtose palapinėse ir pasirūpina visa stovyklavimo įranga asmeniškai pagal savo poreikius. Galima atvykti ir su kemperiu [susisiekti: labas@gentys.lt]. Festivalio teritorijoje bus prekiaujama maistu ir gėrimais, bus ir vegetariško / veganiško pasirinkimo; o ir Trakai ranka pasiekiami.  

 

Festivalio teritorijoje dušai nėra įrengiami – turime didelį ežerą. O visais kitais patogumais mes pasirūpinsime. Nusiteikite tikram moteriškam nuotykiui gamtoje.

 

Susipažink su gausia festivalio PROGRAMA ir nepamiršk pasirūpinti bilietu iš anksto. 

 

Sek festivalio naujienas Instagram ir Facebook.

#WOMENTRIBESFEST

women_tribes_fasilitator_merch_black_jumper_edited_edited.jpg

Liepos 5-7 Trakuose debiutuoja Women Tribes Fest 

2024-05-16

Women Tribes Fest 2024

Kada? Liepos 5-7 d. 

Kur? Trakų raj., Pusiasalio poilsiavietėje ant Skaisčio ežero kranto.

bottom of page